Fabien van Wamel

Nieuw in ons team: Fabien van Wamel!

Fabien is student HBO Sportkunde op de Haagse Hogeschool. Hij gaat komend jaar aan de slag met het her-schrijven van ons beleidsplan. Met de hulp van Fabien gaan wij op strategische wijze onze koers verder uitzetten voor de komende jaren. Hij is fanatiek voetballer geweest. Eerst bij vv UDO en later bij ASC uit Oegstgeest. Na wat blessureleed is hij gestopt als voetballer, maar zo in het trainersvak gerold. Fabien heeft de eerste stappen als trainer gezet bij ASC.

Wij kijken uit naar de inspanningen van deze pientere trainer de komende tijd. Welkom in ons team!

Heb je zelf mooie foto's of video's gemaakt?

Dan vinden wij het erg leuk als je deze door wilt sturen naar info@centralprogress.com, zodat wij de foto’s op de website kunnen plaatsen!